Lochristi Fietst! - handelaars

De actie ‘Lochristi Fietst!’ is er dit voorjaar weer! We zetten opnieuw lokale ondernemers en duurzame verplaatsingen in de spotlight bij de Lochristinaren. Dit keer breiden we de actie uit naar Wachtebeke, waar we de lokale handelaars verwelkomen. We hopen dat deze jaarlijkse actie ook daar goed zal aanslaan. Laten we er samen iets moois van maken!


De actie loopt van 1 april t.e.m. 31 mei 2025.


Wat verwachten we van jou als handelaar?


• Je hangt een affiche in je etalage en maakt je zo bekend als deelnemende handelaar.
• Je deelt de stickerkaarten uit en geeft een sticker aan elke deelnemer die met de fiets of te voet naar je zaak komt.
• Je geeft een waardebon van 25 euro. Deze prijs wordt aan één van de winnaars uitgedeeld. Je voorziet minimum 1 bon, meerdere bonnen mogen uiteraard ook. Elke gegeven bon heeft een minimumwaarde van 25 euro. Op die manier ontvangen de getrokken winnaars elk een mooie, gelijkwaardige prijs.
• Lokale shoppers worden uitgedaagd om met hun favoriete handelaar op de foto te verschijnen op sociale media. Wie weet sta jij als lokale ondernemer straks ook wel in de schijnwerpers…?
• Nieuw dit jaar: ‘Zet je zaak extra in de kijker’. Maak vrijblijvend een leuk filmpje (maximum 30 seconden) waarin je je zaak en de actie promoot. Elke week wordt één handelaar uitgeloot en verschijnt het filmpje op onze sociale media. Zo maak je reclame voor zowel je zaak als de actie. Win – win voor iedereen.
• Je wordt als deelnemende handelaar ook uitgenodigd op de prijsuitreiking (meer info volgt).

Het lokaal bestuur zorgt voor de bekendmaking van de campagne en voorziet als hoofdprijs 3 elektrische fietsen. Na jouw inschrijving ontvang je affiches, stickerkaarten en stickers aan huis. De levering gebeurt de 2e helft van maart.
Per 1 april mag de eerste sticker worden uitgedeeld.
Op 31 mei eindigt de actie en worden dus geen stickers meer meegegeven.


Deelnemen als handelaar


Je handelszaak inschrijven kan tot en met 21 februari 2025 via volgende kanalen:
- Het inschrijvingsformulier
- Door een mailtje te sturen naar lokale.economie@lochristi.be (laat zeker de naam, adres, telefoon, contactpersoon achter in je bericht)
- Telefonisch contact op te nemen met de dienst lokale economie: 09/326.88.00

 

De actie


Wie krijgt een sticker?


Elke klant die te voet of per fiets jouw handelszaak bezoekt, heeft recht op 1 sticker op de stickerkaart. Ook klanten die geen inwoner van Lochristi zijn krijgen een sticker. In totaal moeten 5 stickers per kaart verzameld worden.



Waar worden de stickerkaarten ingezameld?


Elke deelnemer kan zijn stickerkaart deponeren in de voorziene verzameldozen die opgesteld staan in de gemeentelijke gebouwen (gemeentehuis, bibliotheek, sportdienst, …). Als handelaar hoef je dus geen stickerkaarten in te zamelen.
Volle spaarkaarten kan men indienen tot en met 4 juni 2025.



Wat als de stickers of kaarten op zijn?


Je kan gratis extra kaarten of stickers bijbestellen bij de dienst lokale economie (zie de gegevens hierboven).
Hou hierbij rekening met de leveringstermijnen, bestel dus tijdig en we doen het nodige.

E-loket

  • Lochristi Fietst! (inschrijvingsformulier handelaar)

    Formulier

Openingsuren & contact

Lokale economie

adres
Dorp-West 529080 Lochristi
Stratenplan
Wegbeschrijving
Tel.
09 326 88 00
e-mail
lokale.economie@lochristi.be

De gemeentediensten zijn open op afspraak.